Programma Dag van de Romantische Muziek

zondag 20 augustus

Hoofdpodium

10:30 Yoga door Yoga Maya (in de Parelketting

achter het hoofdpodium)

12:00 Ropera aan de Maas (koor)

13:00 Floris Onstwedder & Ieva Dudaite (trompet &

piano)

14:00 Elise Besemer & Laurens de Man (viool &

piano)

15:00 Frank van de Laar (piano)

16:00 Janneke Schaareman & Mark Toxopeus

(mezzosopraan & piano)

17:00 Davine (chansonnière)

18:00 DoelenEnsemble (kamermuziek trio)

19:00 Isabel Vaz & Daan Treur (cello & piano)

20:00 Maanlicht concert door: James Oesi &

Andrew Wright (contrabas & piano)

ParkProeven

12:30 Oneiros ensemble (viool & harp, Franse

juwelen)

13:30 Oneiros ensemble (viool & harp,

Shostakovich, Bartók & Pärt)

14:30 Diana Byazarti & Sander van Willingenburg

(viool & gitaar)

15:30 Accordéon mélancolique (accordeo duo)

16:30 Euterpe fluittrio (fluit)

17:30 Doriene Marselje (harp)

18:30 Sofie de Klerk (accordeon & zang)

19:30 Daniella Daoukayeva & Ana Valero Betrán

(viool & altviool)

Van Beek-Donner i.s.m. Codarts

12:30 María Martínez Paya (marimba)

13:30 Aliya Iskhakova (piano)

14:30 Maas Ensemble (klarinet, cello & piano)

15:30 Matthia & Hawijch Elders & Roderigo Robles

de Medina (violen & piano)

16:30 YingYing Su (jazz piano)

17:30 Myrto Moraitou (viool & piano)

18:30 Svetlana Pilipenko (viool & piano)

19:30 Veronica Kocsis (jazz/gospel singer-

songwriter & piano)

Muziek Experience Podium

13:00 Kern Optreden 1, Reis naar Symfonia

13:40 Proef Centraal: De Piano

14:10 Proef Centraal: Strijk instrumenten

14:45 Kern Optreden 2: Het Strijk Orkest Ars

Musica olv Michiel van Vliet

15:30 Proef Centraal: Zang, Tenor Uros Petrac

16:10 Proef Centraal: De Gitaar

16:30 Kern Optreden 3: Het Spijker Kwartet. 4

Saxofoons en Klassieke Muziek

17:00 Proef Centraal: Blazers

Met doorlopend:

14:00-16:00 Neem je ukelele mee en speel mee

met het Ukelele Paradijs

Het Goede Gebeuren: Hoffelijkheid in beweging

Poëzieboot met Remy van Aarden

James Oesi & Andrew Wright

Hoofdpodium 20:00

Lees meer

Isabel Vaz & Daan Treur

Hoofdpodium 19:00

Lees meer

Janneke Schaareman

Hoofdpodium 16:00

Lees meer

Frank van der Laar

Hoofdpodium 15:00

Lees meer

Elise Besemer & Laurens de Man

Hoofdpodium 14:00

Lees meer

Floris Onstwedder & Ieva Dudaite

Hoofdpodium 13:00

Lees meer

Ropera aan de Maas

Hoofdpodium 12:00

Lees meer

Ana Valero Betrán

ParkProeven Podium 19:30

Lees meer

Sofie de Klerk

ParkProeven Podium 18:30

Lees meer

Doriene Marselje

ParkProeven Podium 17:30

Lees meer

Eutherpe Trio

ParkProeven Podium 16:30

Lees meer

Accordéon Mélancolique

ParkProeven Podium 15:30

Lees meer

 Diana Byazarti & Sander van Willigenburg 

ParkProeven Podium 14:30

Lees meer

Oneiros Ensemble

ParkProeven Podium 12:30 & 13:30

Lees meer

Veronika's secret

VBD Podium 19:30

Lees meer